Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Samu Suoninen

 

  • Toiminnan johtaminen
  • Sidosryhmät

 

   samu@bellaforest.fi

   +358 504349123

 

Hallituksen puh.joht.

Jouni Järvinen

 

  • Maankäyttö
  • Yritysasiat
  • Visiointi

 

   jouni@bellaforest.fi

   +358 505298299

Toimisto- ja myyntiassistentti

Rebeca Pérez Valladares

 

  • Toimistotyöt
  • Myynti ja asiakaspalvelu (myös englanti, espanja)

 

   info@bellaforest.fi

 

Asiakasvastaava

Matias Wirtanen

 

  • B2B (suomi)
  • Metsityssuunnittelu

 

    matias.wirtanen@bellaforest.fi

    +358 44 2633900

Nimi  
Sähköposti  
Puhelinnumero  
Oletko...  
Viesti  
  

Osoite:

Härkitie 4

37100 Nokia

Suomi

Puhelin:

+358 504349123

Sähköpostiosoite:

info@bellaforest.fi

Nyt on aika panostaa ympäristön, ilmaston ja paremman maailman puolesta.

 

Tarjoamme palveluitamme kaiken kokoisille yrityksille. 

 

Ota yhteyttä niin räätälöidään juuri sinulle tai firmallesi sopiva paketti.

Meidän tiimi

Myyntivastaava

Kenia Salminen Vidal

 

  • B2B (myös englanti, espanja)

 

   kenia@bellaforest.fi

 

Metsäsuunnittelija

Paavo Mantere

 

  • Metsäsuunnittelu
  • Puutarhuri

 

    paavo.mantere@bellaforest.fi

 

Projektityöntekijä

Tommi Mäkinen

 

  • Hiilikompensaatio
  • Kuntametsitykset

 

 

Hankekoordinaattori

April Hautala

 

  • Tanska -projekti
  • Muut kansainväliset asiat ja B2B

 

april@bellaforest.fi

 

Metsäpuolen harjoittelija

Jare Rantanen

 

  • Tanska -projekti
  • Muut kansainväliset asiat ja B2B

 

jare@bellaforest.fi

 

Markkinoinnin harjoittelija

Elina Suominen

 

  • Sisällön suunnittelu
  • Luova toiminta

 

   elina@bellaforest.fi